18 listopada
poniedziałek
Romana, Klaudyny, Karoliny
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Obudzić kobiecość - zaproszenie na warsztaty rozwojowe dla kobiet

Ocena: 0
197

Siostry Jezusa Miłosiernego zapraszają na warsztaty rozwojowe dla kobiet pt. „Obudzić kobiecość.” Warsztaty będzie prowadziła Mirosława Jakubowska.

fot. Organizatorzy

Warsztaty będą okazją, aby… obudzić, ożywić i wzmocnić swoją kobiecość. Uczestniczki spróbują tego doświadczyć poprzez ćwiczenia, ruch, taniec, osobistą refleksję, pracę z symbolem, a przede wszystkim poprzez spotkanie w kobiecym kręgu. Mogą się pojawić różne tematy takie jak emocjonalność, relacje, dawanie i branie, pragnienia… i wiele innych, z którymi spróbują się spotkać w słowie i w ciele. Podczas warsztatów uczestniczki wezmą udział w "podróży" w odkrywaniu swojej kobiecości, przyjmowaniu tego, co przyniesie to spotkanie i gdzie zaprowadzi nas taniec, ruch i wspólna przestrzeń tworzona przez grono kilkunastu kobiet.

Nie martw się, jeśli nie masz doświadczenia tanecznego - najważniejsza jest otwartość serca i chęć zaangażowania się w przygotowane propozycje. Wszystko po to, abyś mogła się spotkać i wyrazić przed Bogiem Stwórcą (słowem, gestem, tańcem) to, z czym jesteś w swojej codzienności, co chcesz zostawić, co potrzebujesz przemienić, ożywić czy wzmocnić jako kobieta. Jeśli podczas warsztatów coś o sobie odkryjesz, doświadczysz i będziesz potrzebowała się tym podzielić lub dopytać to będzie możliwość rozmowy indywidualnej z prowadzącą.

Kilka słów o prowadzącej:

Jestem psychologiem. Od pięciu lat interesuję się psychoterapią przez taniec i ruch, biorę udział w warsztatach oraz szkoleniach wykorzystujących tę formę pracy. Jestem osobiście przekonana, że dotyk oraz kontakt z ciałem jest ważnym dopełnieniem poznawania i rozumienia siebie oraz wchodzenia w relacje z sobą samym, z innymi ludźmi, a także z Bogiem. Współpracuję w przygotowaniu i prowadzeniu warsztatów pracy z ciałem dla kobiet a także sama prowadzę spotkania rozwojowe przez ciało i ruch. Dwukrotnie poprowadziłam już warsztaty w kobiecym kręgu w Ostrówku. Poruszałyśmy się wówczas wokół tematów „Na nowo stwarzaj mnie” oraz „Czego pragniesz?”
Na co dzień pracuję z dziećmi, młodzieżą i ich rodzicami. Współpracuję z Ośrodkiem Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Remedis Pro w Toruniu a także z Pracownią Psychoterapii i Psychoedukacji Empatia w Koninie. Publikuję artykuły na portalu pl.aleteia.org związane z rozwojem i wychowaniem. Interesuje mnie człowiek, jego przeżycia, myśli i doświadczenia. Podczas spotkań z drugą osobą uczę się być uważna i wrażliwa, gdy ktoś odkrywa mi swój świat. Lubię pracować z grupą i być świadkiem jak wiele inni mogą sobie dać nawzajem w atmosferze otwartości i szacunku.

Szczegóły organizacyjne na stronie internetowej.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 18 listopada

Przejrzyj, twoja wiara cię uzdrowiła.
Dziś w Kościele:
+ poniedziałek, XXXIII tydzień zwykły, wspomnienie obowiązkowe bł. Karoliny Kózkówny,dziewicy i męczennicy
+ Czytania liturgiczne (rok C, I): 1Mch 1,10-15.41-43.54-57.62-64; Ps 119,53.61.134.150.155.158; Łk 18,35-43
+ Komentarz Bractwa Słowa Bożego do czytań

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMYNajczęściej czytane artykułyNajczęściej czytane komentarzeNajwyżej oceniane artykuły

Nasze patronaty

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -