18 listopada
poniedziałek
Romana, Klaudyny, Karoliny
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Zapraszamy na warsztaty dla kobiet w ciąży

Ocena: 0
169

Siostry Jezusa Miłosiernego zapraszają na jednodniowe zajęcia warsztatowe "Błogosławiona jesteś..." kobiety oczekujące na poród swojego dziecka, zwłaszcza te, które pragną doświadczać „wielkich rzeczy”, które czyni im Bóg – Miłośnik Życia.

fot. Organizatorzy

To czas hojnego błogosławieństwa dla kobiety, szczególny czas doświadczania piękna swojej kobiecości. Najlepszym miejscem celebrowania tego na wskroś kobiecego doświadczenia jest wspólnota kobiet. To ona stwarza przestrzeń w której można bezpiecznie otworzyć się i przyjąć dary Bożego błogosławieństwa, przeżyć radość afirmacji życia, usłyszeć słowa obietnicy i nadziei. Jesteś zaproszona do spotkania, z którego możesz zaczerpnąć potrzebne siły na dalszy etap Twojej drogi.

Koszt zajęć wynosi 150 zł.

Warsztaty prowadzą:

Małgorzata Lipka psycholog, terapeuta. Doświadczenie zdobywałam między innymi w pracy na oddziałach położnictwa, neonatologii i ginekologii. Realizowałam projekty Ministerstwa Zdrowia dotyczące psychologii prokreacyjnej i aspektów psychologicznych standardu opieki okołoporodowej. Skończyłam profesjonalne szkolenia laktacyjne. Prywatnie żona i mama czwórki dzieci.

Magdalena Malawska psycholog, terapeuta. Warsztat pracy, zgodnie z zainteresowaniami, poszerzyłam również o studia teologiczne oraz studia podyplomowe z seksuologii klinicznej. Pracuję w prywatnym gabinecie odpowiadając na potrzeby osób w różnym wieku, zajmując się wsparciem psychologicznym, diagnostyką, poradnictwem i psychoterapią. Jednak najwięcej radości czerpię ze spotkań w czasie prowadzenia warsztatów, grup rozwojowych dla kobiet, zwłaszcza w ośrodkach rekolekcyjnych (Ignacjańskie Centrum Formacji Duchowej w Gdyni, Sanktuarium Jezusa Miłosiernego w Myśliborzu). Poza rolami zawodowymi jestem żoną i mamą trzech synów.

Informacje organizacyjne na stronie internetowej.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 18 listopada

Przejrzyj, twoja wiara cię uzdrowiła.
Dziś w Kościele:
+ poniedziałek, XXXIII tydzień zwykły, wspomnienie obowiązkowe bł. Karoliny Kózkówny,dziewicy i męczennicy
+ Czytania liturgiczne (rok C, I): 1Mch 1,10-15.41-43.54-57.62-64; Ps 119,53.61.134.150.155.158; Łk 18,35-43
+ Komentarz Bractwa Słowa Bożego do czytań

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMYNajczęściej czytane artykułyNajczęściej czytane komentarzeNajwyżej oceniane artykuły

Nasze patronaty

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -