30 czerwca
czwartek
Emilii, Lucyny
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Jezus na stadionie - relacja na żywo

Ocena: 0
39450
Blisko 60 tys. chrześcijan spotkało się dziś na Stadionie Narodowym, by wspólnie uwielbiać Jezusa. Rekolekcje rozpoczęły się o godz. 9:00 i trwały do godz. 22:00. Relacjonowaliśmy je na żywo.
20130706 ost. aktual. 23:53
ze Stadionu Narodowego redagowali Michał Ziółkowski i Radek Molenda
fot. Michał Ziółkowski, Radek Molenda/Idziemy


Zobacz galerię zdjęć


22:01 Rekolekcje "Jezus na Stadionie" oficjalnie zakończone. Dziękujemy za to, że dziś byliście z nami. To był wspaniały dzień. Relację przygotowali dla Was Michał Ziółkowski i Radek Molenda. Szczęść Boże i dobrej nocy!

21:59
"Kto jest Panem? Jezus! Kto jest Panem? Jezus! Kto jest Panem! Jezus, Jezus, Jezus!". Te i inne przyśpiewki tylko teraz, tylko na Stadionie Narodowym.

21:57
Abp Henryk Hoser błogosławi wszystkim na podróż powrotną. "Życzę wszystkim, by te rekolekcje stadionowe przełożyły się na życie piękne i radosne, pełne owoców Ducha Świętego i przyjęcia Jego darów. Szczęść Boże!"

21:55 
Pomeczowa wymiana koszulek! Bp Marek Solarczyk, bezpośrednio na biskupią sutannę, zakłada niebieski t-shirt z napisem "Jezus na Stadionie"! Wywołuje to aplauz na trybunach.

21:53
Rekolekcje powoli zbliżają się do końca. Sektory dla niepełnosprawnych zaczynają pustoszeć. Czy niektórzy opuszczają je o własnych siłach? Tego dowiemy się niebawem. Wierzymy zapewnieniom ks. Johna. I oczywiście – Słowu Chrystusa. Owoce tego spotkania dopiero się rodzą, pierwsze poznamy w najbliższych dniach.

21:49
Podziękowania za o. Johna, za abp. Henryka i bp. Marka. "Jego miłość przetrwa wiecznie".

21:47
"Wszystko oddamy dla Jezusa!". Wrzawa na Stadionie.

21:44
Jezus - w postaci Najświętszego Sakramentu - zszedł już do szatni. Ks. Bashobora jeszcze zachęca do śpiewu. Pieśń uwielbienia niesie się dalej.

21:38 "Wszystkie córki Boże, radujcie się! Wszyscy synowie - radujcie się! Pan jest w Wami!". Jednak o. Bashobora ucisza Stadion, odmawiają "Zdrowaś Maryjo..." Po czym zaczyna się śpiew "Dzięki Jezu. dzięki Ci, że kochasz mnie..."

21:35 Jezus Chrystus otrzymuje tego wieczoru wielkie standing ovation!

21:28
Jezus Króluje na Narodowym! Owacje głośniejsze, niż w czasie niejednego meczu piłkarskiego! Ogłuszajace brawa. Cały stadion odśpiewuje: "Gloria, in excelsis Deo...", a trybuny falują w rytm melodii.

21:26
Jezus odbył "rundę honorową" po prezbiterium. Brzmią brawa. Gromkie brawa. Naprawdę głośny doping. Ks. Bashobora błogosławi zgromadzonych Najświętszym Sakramentem.

21:25
Wszyscy wstali. Śpiewają "Jezu, jesteś Królem". – Będziemy zapraszać Go, żeby zasiadł na tronie naszych serc. Wyżej niż nasze choroby i problemy – mówi o. Bashobora.


21:17
"Widzę także pewne osoby, które kiedy powstaną, pójdą o własnych siłach. Ale oczywiście musisz pójść do lekarza, żeby on zobaczył, co się stało. Uwielbiajmy teraz Pana i wpatrujmy się w Niego".

21:13
"Bóg uzdrawia tych, którzy mają kłopoty, ponieważ przegrali pieniądze poprzez hazard i tych, którzy są uzależnieni od narkotyków. Bóg mówi: uzdrawiam cię. Nie bój się. Wierz w moc uzdrowienia".

21:10
Wezwanie do osoby będącej na wózku inwalidzkim: "Wstań, Bóg Cię uzdrawia". Ktoś cierpii z powodu migreny. Ktoś inny ma oczy chore. Pan Bóg mówi: nie wahaj się, uwierz. Bóg Cię uzdrawia."

21:08
O. Bashobora zwraca się do małżeństw pragnących mieć dzieci: "Nie obawiajcie się. Nie myślcie, że za późno. Bóg daje swoją łaskę. Szczegolnie niech sie nie boi Elżbieta, która z mężem starają sie odziecko od 13 lat:.

21:00 "Przyjmij uzdrowienie z mocy złego!" (w kilku miejscach Stadionu słychać krzyki osób uwalnianych z mocy złego). "Nie będzie już żadnego lęku, żadnej męki, której doświadczałeś. Jesteś oczyszczany krwia Jezusa Chrystusa. Obrazy, które ciebie przerażały, odeszły. Teraz przyszedł Pan".

20:53
Zachęta do położenie dłoni na ramieniu osoby obok i wzajemnej modlitwy... Wszyscy modlą sie za siebie. "Jesus uzdrawia cię całego, całe twoje życie. Uzdrawia cię z każdej meki, którą przeżywasz w swoim życiu".

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 30 czerwca

Czwartek, XIII Tydzień zwykły - wspomnienie Świętych Pierwszych Męczenników
św. Kościoła Rzymskiego

On wstał i poszedł do domu.
+ Czytania liturgiczne (rok C, II): Mt 9, 1-8
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMY

Co? Gdzie? Kiedy?
chcesz dodać swoje wydarzenie - napiszNajczęściej czytane komentarzePOLACY POMAGAJĄ UKRAINIE

Polecane przez "Idziemy" inicjatywy pomocy
(chcesz dodać swoją inicjatywę - napisz)

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.Newsletter