22 maja
środa
Heleny, Wieslawy, Ryty
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Teraz się zaczyna - Uwielbienie 24h na Gocławiu

Ocena: 4.8
1888

Wspólnota Modlitewno-Ewangelizacyjna z parafii św. Patryka na Gocławiu zaprasza na katolickie, bezpłatne 24-godzinne spotkanie modlitewne o charakterze uwielbieniowym.

Materiał prasowy

Uwielbienie pod nazwą TERAZ SIĘ ZACZYNA. PRZYJDŹ I ZOBACZ odbędzie się 18 maja 2024 r. w parafii św. Patryka.

Co się wydarzy?

W sobotę 18 maja od rana aż do porannej Mszy Świętej następnego dnia w niedzielę, prowadzona będzie 24-godzinna modlitwa uwielbienia. Posługę za pomocą śpiewu i muzyki włączy się liczne grono osób na co dzień praktykujących ten rodzaj modlitwy m.in. Witek i Sylwia Wilk, Mate.O, Michał Król, Marcin Zieliński, Jakub Bartkowiak, Małgorzata Orzechowska,  i wielu innych.

Uwielbienie oficjalnie rozpocznie się poranną Mszą Świętą o godzinie 8:00. Kulminacyjnym punktem całego wydarzenia będzie uroczysta Msza Święta o godz. 20:00, po której kontynuowana będzie modlitwa uwielbienia przez całą noc aż do rana.

Jak jeszcze można skorzystać duchowo?

W trakcie całego wydarzenia zapewniony zostanie dostęp do sakramentu pokuty i pojednania: księża będą dostępni w konfesjonałach przez 24 godziny. Dodatkowo, dla osób chętnych dostępna będzie modlitwa wstawiennicza zapewniona przez wstawienników.

Co oprócz samego uwielbienia?

Organizatorzy planują zorganizowanie przyjaznej strefy odpoczynku, adresowanej szczególnie dla rodzin z dziećmi, aby goście uwielbienia mogli zostać na dłużej na terenie parafii i uczestniczyć w modlitwie, np. zamieniając się opieką nad dziećmi.

W planie jest zapewnienie także kilku punktów gastronomicznych, oferujących zdrowy i przystępny cenowo posiłek dla gości.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 22 maja

Środa, VII Tydzień wielkanocny
Wspomnienie św. Rity z Cascii
Ja jestem drogą i prawdą, i życiem.
+ Czytania liturgiczne (rok B, II): J 21, 15-19
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)
+ Nowenna do św. Urszuli Ledóchowskiej 20-28 majaBlog - Ksiądz z Warszawskiego Blokowiska

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.Newsletter