25 maja
sobota
Grzegorza, Urbana, Magdaleny
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Gwiazdy serialu "The Chosen" przyjadą do Polski

Ocena: 0
398

Już od 2 lutego przyszłego roku wielbiciele serialu „The Chosen” będą mogli obejrzeć w kinach specjalnie przygotowaną ponaddwugodzinną premierę czwartego sezonu.

Fot. Facebook/Pray for The Chosen

Wcześniej, 26 stycznia, w Złotych Tarasach w Warszawie odbędzie się ekskluzywny pokaz przedpremierowy, w której wezmą udział amerykańskie gwiazdy serialu.

Premiery odbędą się jednocześnie w Polsce, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. W Polsce w pokazie przedpremierowym wezmą udział Jonathan Roumie, grający Jezusa, i Liz Tabish, kochana przez widzów serialowa Maria Magdalena. Po projekcji gwiazdy „The Chosen” zapowiadają krótkie przemówienie dedykowane specjalnie polskim widzom.

Nadchodzący czwarty sezon może być rewolucyjny pod względem głębi emocjonalnej, co zapowiada twórca „The Chosen”, Dallas Jenkins.

Po obejrzeniu odcinków czwartego sezonu wiedzieliśmy, że wyrządzilibyśmy naszym fanom krzywdę, gdybyśmy odmówili im szansy zobaczenia ich na wielkim ekranie, w towarzystwie innych osób, z którymi mogą się śmiać i płakać

– podkreśla. Rewolucyjna będzie również ścieżka dystrybucji, gdyż przez kilka miesięcy najnowszy sezon „The Chosen” będzie można zobaczyć tylko w kinie.

Niewielu serialom opartym na wierze udało się jednocześnie podbić serca widzów i zdobyć uznanie krytyków. Wielbiciele „The Chosen” są urzeczeni bezprecedensowym przedstawieniem Jezusa i Jego relacji, co jest perspektywą rzadko spotykaną wśród twórców filmowych interpretujących Ewangelię

– zauważa Andrzej Sobczyk z krakowskiego Rafael Film, współdystrybutora dzieła w Polsce. 

„The Chosen” to pionierski wielosezonowy niezależny projekt finansowany przez społeczność. Jest on obecnie jednym z najpopularniejszych seriali na świecie. Pierwsze trzy sezony zostały przetłumaczone na 20 języków. Serial osiągnął ponad pół miliarda wyświetleń, przyciągając 200 mln widzów na całym świecie oraz zdobywając ponad 10 mln fanów na platformach społecznościowych.

Akcja rozgrywającego się na tle rzymskiego ucisku w Izraelu w I wieku oryginalnego dramatu historycznego stworzonego i wyreżyserowanego przez Dallasa Jenkinsa przedstawia autentyczne i osobiste spojrzenie na życie i naukę Chrystusa oczami tych, którzy go znali. 

Rafael Film jest polskim kinowym dystrybutorem filmu, natomiast DR Studio oficjalnym przedstawicielem serialu w Polsce. Dystrybucją światową zajmuje się Lionsgate.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 25 maja

Sobota, VII Tydzień wielkanocny
Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi,
że tajemnice królestwa objawiłeś prostaczkom.

+ Czytania liturgiczne (rok B, II): Mk 10, 13-16
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)
+ Nowenna do św. Urszuli Ledóchowskiej 20-28 majaNajczęściej czytane artykułyNajwyżej oceniane artykuły

Blog - Ksiądz z Warszawskiego Blokowiska

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.Newsletter