21 lipca
niedziela
Daniela, Diany, Wawrzynca
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Radość Wiary i Wspólnoty: Spacer z Jezusem - Piknik Rodzinny

Ocena: 0.4
1204

Wiosenna pora sprzyja rodzinnej integracji podczas pikniku „Spacer z Jezusem”, który odbędzie się 19 maja 2024 w warszawskim Parku nad Balatonem. 

Fot. mat. pras.

Organizatorzy „Spaceru z Jezusem” obiecują dzień pełen atrakcji, w tym gry i konkursy dla dzieci z nagrodami, wata cukrowa i corn-dogi, oraz zabawy z chustą animacyjną i szczudłami. Żywe maskotki będą dostępne do zdjęć, a figurki z balonów każde dziecko będzie mogło zabrać ze sobą do domu. Ponadto, na pikniku zostanie zaprezentowany układ taneczny do dedykowanej piosenki, w którym wszyscy będą mogli wziąć udział. Podczas wydarzenia usłyszymy wiele świadectw nawrócenia, a uwieńczeniem spotkania będzie wspólna modlitwa animowana przez członków zaangażowanych wspólnot.

Asia, jedna z organizatorek wydarzenia, podkreśla, że piknik jest nie tylko czasem zabawy, ale także przestrzenią dla rodzin z dziećmi, by mogły zaświadczyć o radości swojej wiary:

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję pikniku Spacer z Jezusem, która odbędzie się 19 maja. To wyjątkowa okazja, aby w rodzinnej atmosferze świętować ten dzień dzieląc się wiarą i radością. Nie przegapcie szansy na wspólną zabawę i odnowienie swojej relacji z Bogiem!

Michał, wolontariusz zaangażowany w przygotowania, dodaje:

Pamiętam, jak w zeszłym roku, każdy uśmiech i każda rozmowa były świadectwem miłości Jezusa. W tym roku znów dołączę do zespołu wolontariuszy, aby służyć radością i pysznymi przekąskami. Zapraszam wszystkich, aby doświadczyć tej wyjątkowej atmosfery!

Pomysłodawcami i głównymi organizatorami pikniku są Wspólnota Pocieszyciele Maryi spotykająca się w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Warszawie oraz Fundacja Jednym Sercem. Piknik „Spacer z Jezusem” został wyróżniony patronatem honorowym przez Jego Ekscelencję Biskupa Romualda Kamińskiego. Patronat objęło również Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Warszawsko-Praskiej.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

NIEDZIELNY NIEZBĘDNIK DUCHOWY - 21 lipca

XVI Niedziela zwykła
Moje owce słuchają mego głosu,
Ja znam je, a one idą za Mną.

+ Czytania liturgiczne (rok B, II): Mk 6, 30-34
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego) 
+ Komentarz „Idziemy” - Stwórz się na nowo
Nowenna do św. Anny 17-25 lipca
+ Nowenna do św. Szarbela 19-27 lipcaNajwyżej oceniane artykuły

Blog - Ksiądz z Warszawskiego Blokowiska

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.Newsletter