28 marca
wtorek
Anieli, Sykstusa, Jana
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Romantycznie w Rampie

Ocena: 0
1903
Dla wielbicieli światowych przebojów o miłości autorstwa prawdziwych królów musicalu takich jak Leonard Bernstein, Stephen Schwartz, Andrew Lloyd Webber ten spektakl to prawdziwa gratka. A dla wszystkich widzów – wspaniała okazja, by miło spędzić wieczór.
„MusicaLove” traktuje przede wszystkim o miłości: romantycznej, łączącej mężczyznę i kobietę, szczęśliwej i nieszczęśliwej, ale także do ojczyzny, do minionej sławy czy miłości ofiarnej.

Spektakl łączy najsłynniejsze miłosne przeboje z takich arcydzieł jak „Upiór w operze”, poprzez „Evitę”, musical „Koty” czy „Sunset boulevard”. Na szczególne wyróżnienie zasługują nieziemskie głosy Pauliny Janczak, która debiutowała w „Romie” główną rolą w musicalu „Miss Sajgon”, i Katarzyny Łaski, znanej publiczności z Teatru Komedia. Nie można też nie wspomnieć o Jakubie Wocialu, kierowniku Sceny Koncertowej w Teatrze Rampa, oraz orkiestrze grającej wszystkie piosenki na żywo.

Wieczory musicalowe weszły już na stałe do repertuaru Teatru Rampa na Targówku i zawsze przyciągają niemałą publiczność. Autorski pomysł aktora Jakuba Wociala „Broadway Street – The Show” jest udaną kontynuacją realizowanego od dwóch lat projektu. To dobra zabawa, piękna muzyka i prawdziwie romantyczne show. Na najbliższe spektakle Rampa zaprasza 7 i 8 marca.

„MusicaLove”, Teatr Rampa. Reżyseria: Jakub Wocial, występują: Katarzyna Łaska Paulina Janczak, Małgorzata Duda-Kozera, Jakub Wocial, Michał Rudaś i inni.

fot. Kinga Taukert
Idziemy nr 8 (440), 23 lutego 2014 r.


PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 28 marca

Wtorek, V tydzień Wielkiego Postu
Sprawiedliwości Twojej nie kryłem w głębi serca,
+ Czytania liturgiczne (rok A, I): J 8, 21-30
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMY

Co? Gdzie? Kiedy?
chcesz dodać swoje wydarzenie - napisz
Blisko nas
chcesz dodać swoją informację - napisz

- Reklama -


Materiał Partnera PortaluNajwyżej oceniane artykuły

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.

POLACY POMAGAJĄ UKRAINIE

Polecane przez "Idziemy" inicjatywy pomocy
(chcesz dodać swoją inicjatywę - napisz)Newsletter