31 marca
piątek
Beniamina, Dobromierza, Leonarda
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

XII edycja Festiwalu Chrześcijańskie Granie cz.1

Ocena: 0
2256

Już 23 kwietnia r. o godzinie 16:00 ruszy XII edycja Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Gwiazdami tegorocznej edycji będą: Sezon na Czereśnie (Debiut 2022) oraz BeU (Non Stop CCM). 

Fot. materiały prasowe organizatora

Na scenie Dobrego Miejsca na warszawskich Bielanach zobaczymy pięciu najlepszych wykonawców, którzy zmierzą się o miano Debiutu 2023. Festiwal w tym roku odbędzie się w ramach XXVIII Targów Wydawców Katolickich.

Chrześcijańskie Granie to największy i najbardziej zróżnicowany festiwal promujący młodą scenę muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Niezwykle rodzinna atmosfera, zaangażowanie i wysoki poziom wykonawców sprawiają, że z roku na rok poszerza się grupa odbiorców wydarzenia. 

Już niedługo ruszy sprzedaż biletów na Festiwal Chrześcijańskiego Grania, dlatego zachęcamy do śledzenia w mediach pojawiających się informacji o wydarzeniu 

- informuje Michał Guzek z Chrześcijańskiego Grania. W tym roku organizatorzy pragną zaproponować (za drobną opłatą) transmisję koncertów festiwalowych przeznaczoną szczególnie dla osób, które z różnych przyczyn osobistych oraz odległości, jaka dzieli je od Warszawy, nie będą w stanie uczestniczyć w wydarzeniu stacjonarnie.

Koszt transmisji to cegiełka, jaką odbiorcy dołożą w tworzenie tego wyjątkowego, szlachetnego dzieła, jednocześnie stając się jego współorganizatorami 

- zapewniają organizatorzy festiwalu. 

Jednocześnie zachęcamy wszystkich sympatyków, fanów Festiwalu oraz osoby ceniące muzykę chrześcijańską do bezpośredniego finansowego wsparcia Chrześcijańskiego Grania. Dzięki tym gestom serdeczności możemy stworzyć coś wielkiego! Możemy stworzyć przestrzeń dla twórców, którzy nie wstydzą się śpiewać na chwałę Boga i pokazać ludziom, że muzyka chrześcijańska w dzisiejszym świecie wciąż ma jeszcze wielkie znaczenie. Dlatego wszyscy zainteresowani mogą wpłacać drobną darowiznę poprzez:  Chrześcijańskie Granie – Patronite.pl 

- informuje Michał Guzek.

Fot. Karol Regulski

Festiwal Chrześcijańskie Granie jest organizowany od 2011 r. Wydarzenie ma zawsze miejsce w Warszawie, m.in. na scenie Areny Ursynów, w Parku Sowińskiego czy w Katolickim Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE. Do tej pory podczas Chrześcijańskiego Grania zaprezentowało się kilkudziesięciu artystów z całego kraju. Wśród nich byli debiutanci: Muode Koty, Soudarion, StronaB, Albo i Nie, ale także gwiazdy muzyki z dobrym przesłaniem: Gospel Rain, Antonina Krzysztoń, Arkadio czy ks. Jakub Bartczak. Artyści występujący na festiwalu prezentują różne gatunki muzyczne od popu, rocka, hip-hop po poezję śpiewaną.

Festiwal Chrześcijańskie Granie jest organizowany przez: „Chrześcijańskie Granie”, Katolickie Centrum Kultury „Dobre Miejsce” i Agencję Koncertową „PROCULTURE”.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na: festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 31 marca

Piątek, V tydzień Wielkiego Postu
Słowa Twoje, Panie, są duchem i życiem.
Ty masz słowa życia wiecznego.

+ Czytania liturgiczne (rok A, I): J 10, 31-42
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMY

Co? Gdzie? Kiedy?
chcesz dodać swoje wydarzenie - napisz
Blisko nas
chcesz dodać swoją informację - napisz

- Reklama -


Najczęściej czytane artykuły

Materiał Partnera PortaluNajwyżej oceniane artykuły

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.

POLACY POMAGAJĄ UKRAINIE

Polecane przez "Idziemy" inicjatywy pomocy
(chcesz dodać swoją inicjatywę - napisz)Newsletter