23 lutego
sobota
Romany, Damiana, Polikarpa
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Aplikacja przydatna przed spowiedzią

Ocena: 0
1248

W związku z jubileuszem 800-lecia zakonu dominikanów, redakcja miesięcznika "W drodze" przygotowała specjalną aplikację dla osób przygotowujących się do sakramentu pokuty.

2015-11-12 11:00
js / Poznań (KAI), sg

Aplikacja składa się z pięciu elementów: wywiadu z jezuitą Wojciechem Ziółkiem o tym, jak owocnie i bez lęku przeżyć sakrament spowiedzi, dwóch artykułów o. Pawła Kozackiego OP, obecnego prowincjała dominikanów o tym jak spowiadać się z grzechów dotyczących sfery seksualnej i sytuacji, w której kapłan nie może udzielić udzielić rozgrzeszenia oraz z praktycznego rachunku sumienia autorstwa ks. Jana Twardowskiego. Częścią aplikacji jest też  Psalm 51 – jedna z najstarszych modlitw pokutnych chrześcijan.

Na łamach miesięcznika wielokrotnie poruszaliśmy temat przygotowania się do przyjęcia sakramentu pokuty, wielu czytelników wraca do tych tekstów przy okazji rachunku sumienia, dlatego chcemy zaproponować nowoczesny dostęp do naszych artykułów – mówi KAI pomysłodawca aplikacji o. Michał Osek OP z redakcji dominikańskiego miesięcznika.

Jak podkreślają redaktorzy z miesięcznika ‚W drodze”, rozpoczynający się jubileusz powstania zakonu oprócz wymiaru święta jest także okazją do nawrócenia, odważnego uznania swoich win i zwrócenia się do Chrystusa.

Link do aplikacji: https:// play.google.com/store/apps/details?id=com.basior.confesion. Aplikację można pobrać na darmo.

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:


Najczęściej czytane artykułyNajwyżej oceniane artykułyReklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -