13 grudnia
czwartek
Lucji, Otylii
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Duży sukces bloga o. Kramera

Ocena: 0
808

Blog krakowskiego jezuity, o. Grzegorza Kramera, zajął pierwsze miejsce w pierwszym etapie konkursu Blog Roku portalu Onet.pl.

2016-03-04 10:53
luk / Kraków (KAI), mz
fot. www.grzegorzkramer.pl

Blog BÓG JEST DOBRY zdobył największą liczbę głosów ze wszystkich 193 blogów zgłoszonych do plebiscytu w kategorii „Specjalistyczne”.

W pierwszym etapie plebiscytu, polegającym na głosowaniu SMS-owym, blog krakowskiego jezuity otrzymał 802 głosy. Obecnie trwa drugi etap konkursu, do którego dostało się 10 blogów. Spośród nich jury wyłoni trzy, z których jeden zwycięży w ramach konkurencji i będzie miał szansę na nagrodę główną plebiscytu. Warto dodać, że dochód uzyskany przez organizatora z głosowania SMS w kwocie ponad 63 tys. zł zostanie przekazany na Fundację Dziecięca Fantazja, której celem jest spełnianie marzeń dzieci z chorobami nieuleczalnymi i zagrażającymi życiu.

Blog BÓG JEST DOBRY jest codziennym komentarzem do Pisma Świętego. W krótkich, czasem dłuższych wypowiedziach o. Kramer SJ stara się przybliżyć odbiorcy próbę własnego rozumienia Biblii. Obecna odsłona bloga jest wzmacniana o prowadzonego vloga, czyli blog, którego zasadniczą częścią są zamieszczane przez autora pliki filmowe.

– Postanowiłem wziąć udział w tym konkursie, by go wygrać i by dzięki temu to, co tutaj robię w tej przestrzeni wirtualnej, trafiło do szerszego grona odbiorców. Chciałbym móc usłyszeć ze sceny, że plebiscyt wygrał blog BÓG JEST DOBRY. Że wygrał Jezus Chrystus – powiedział o. Kramer o udziale w plebiscycie.

Więcej informacji o blogu krakowskiego jezuity na stronie www.grzegorzkramer.pl.

O. Grzegorz Kramer jest członkiem Towarzystwa Jezusowego. Pełni funkcję duszpasterza powołań Prowincji Polski Południowej. Od 2012 r. jest felietonistą i członkiem rady programowej jezuickiego portalu Deon.pl. W 2014 r. w Wydawnictwie WAM opublikował książkę pt. "Męskie serce. Z dziennika Banity", której ukazało się II wydanie (rozszerzone) oraz audiobook o tym samym tytule.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
 

Najwyżej oceniane artykułyReklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -