29 marca
środa
Wiktoryna, Helmuta, Eustachego
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Dziś w programie

Ocena: 0
1988
Władze TVP chcą za wszelką cenę pogodzić wynikający z ustawy misyjny charakter programu z atrakcyjnością i komercją. Mimo nieustającej dyskusji nad celowością takiej polityki, władze TVP pozostają nieugięte.
"Na sygnale"

W ramówce wiosennej TVP 1 wiodącymi pozycjami programowymi, mającymi przyciągnąć widzów, pozostają popularne seriale. W czwartkowe wieczory kontynuowany będzie „Ojciec Mateusz”, w sobotę – „Komisarz Aleks”, a w niedzielę wróci na antenę lubiane przez widzów „Ranczo”. Od poniedziałku do czwartku emitowany będzie tasiemcowy „Klan”, a w każde niedzielne popołudnie – „Słodkie życie”, nowy sitcom TVP.

Z zagranicznych produkcji warto zwrócić uwagę na „Ben Hura”, nową wersję słynnego amerykańskiego filmu z lat 50. W programie znajdą się głośne pozycje z ostatnich lat, m.in. „Igrzyska śmierci” i „Bękarty wojny”. Ważną rolę pełnić będą filmy dokumentalne z cyklu „Oglądaj z Andrzejem Fidykiem”. Repertuar teatralny rozpocznie się premierowym przedstawieniem „Miłości na Krymie” Sławomira Mrożka w reżyserii Jana Englerta.

W TVP 2 będziemy śledzić losy bohaterów seriali „M jak miłość” i „Na dobre i na złe”. Od 6 marca w czwartki nadawany będzie nowy serial „Na sygnale” o pracy karetki pogotowia. Natomiast w piątki od 7 marca będziemy mogli oglądać kolejną nowość – „BarON24”. Ciekawie zapowiada się nowy brytyjski serial „Sherlock” emitowany w niedzielne wieczory od 2 marca.

"BarON24"

Kanonizacji Jana Pawła II będą poświęcone liczne programy i filmy dokumentalne. Od marca przed „Teleexpressem” nadawany będzie serial dokumentalny, w którym papieża Polaka wspominać będzie jego osobisty fotograf – Arturo Mari.

Mirosław Winiarczyk
fot. Wojtek Radwański, ARTRAMA/Paweł Niemyjski
Idziemy nr 8 (440), 23 lutego 2014 r.


PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 29 marca

Środa, V tydzień Wielkiego Postu
Błogosławieni, którzy w sercu dobrym i szlachetnym
zatrzymują słowo Boże.

+ Czytania liturgiczne (rok A, I): J 8, 31-42
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMY

Co? Gdzie? Kiedy?
chcesz dodać swoje wydarzenie - napisz
Blisko nas
chcesz dodać swoją informację - napisz

- Reklama -


Materiał Partnera PortaluNajwyżej oceniane artykuły

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.

POLACY POMAGAJĄ UKRAINIE

Polecane przez "Idziemy" inicjatywy pomocy
(chcesz dodać swoją inicjatywę - napisz)Newsletter