26 czerwca
środa
Jana, Pawla
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

II Charytatywny Bal u Dziennikarzy na Foksal

Ocena: 0
522

Po raz drugi odbędzie się w sobotę w Warszawie Charytatywny Bal u Dziennikarzy na Foksal, organizowany przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich. Dochód z balu zasili Fundację Solidarności Dziennikarskiej, której celem jest m.in. pomoc dziennikarzom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Fot. pixaby.com / CC0

Jak podkreślili organizatorzy na stronie internetowej wydarzenia, impreza stanowi okazję do nawiązania kontaktów osobistych i zawodowych oraz "spotkania gwiazd telewizji i muzyki".

Głównym celem balu jest zebranie środków, które zasilą konto Fundacji Solidarności Dziennikarskiej wspierającej dziennikarzy i ich rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej.

Imprezę, która nawiązywać będzie do tradycji i stylistyki bali międzywojnia, poprowadzą Anna Popek i Krzysztof Skowroński. Za oprawę muzyczną wydarzenia odpowiadać będą Marek Sierocki oraz Zespół Artura Grudzińskiego.

Według organizatorów, "bal rozpocznie się polonezem, a zakończy spektakularnym wniesieniem śledzia, który symbolicznie zakończy karnawał". Imprezę uświetnią także m.in. gościnny występ Izabeli Trojanowskiej, pokazy tańca towarzyskiego i stepowania oraz loteria wizytówkowa. Organizatorzy przewidzieli również konkursy z nagrodami.

Bal, organizowany przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich we współpracy z Fundacją Kulturalna Polska, rozpocznie się o godz. 19 w restauracji Villa Foksal w Warszawie.

Patronami medialnymi wydarzenia są: Polska Agencja Prasowa, TVP, TVP 3 Warszawa, Program III Polskiego Radia, Radio dla Ciebie, portal Do Rzeczy, Radio Wnet, Kurier365.pl oraz Przedsiębiorcy.eu.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 26 czerwca

Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach.

Dziś w Kościele: środa XII tydzień zwykły
+ dzień powszedni albo wspomnienie św. Zygmunta Gorazdowskiego, prezbitera
+ Czytania liturgiczne (rok C, I): Rdz 15,1-12.17-18 ; Ps 105 (104),1-4.6-9 ; Mt 7,15-20.
+ komentarze Bractwa Słowa Bożego do czytańNajczęściej czytane artykułyNajwyżej oceniane artykuły

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -

JAN PAWEŁ II MÓWIŁ DO NAS

Pierwsza pielgrzymka Jana Pawła II w czerwcu 1979 roku do Polski zmieniła trwale naszą ojczyznę i nas samych. Co wtedy papież chciał nam przekazać? Co zapamiętaliśmy?
+ 2 czerwca: Warszawa - Okęcie i Plac Zwycięstwa (1)
+ 3 czerwca: Warszawa i Gniezno (2)
+ 4 czerwca: Czestochowa (3)
+ 5 czerwca: Czestochowa (4)
+ 6 czerwca: ostatni dzień w Częstochowie i Kraków (5)
+ 7 czerwca: Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice, Oświęcim-Brzezinka (6)
+ 8 czerwca: Nowy Targ, Kraków (7)
+ 9 czerwca: Kraków, Nowa Huta, Kraków (8)
+ 10 czerwca: Kraków i pożegnanie z ojczyzną (9)