18 grudnia
wtorek
Gracjana, Bogusława, Laurencji
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Poprawa sytuacji Polaków misją prezydenta

Ocena: 0
240

Jeżeli wszystkie działania władz i moje, doprowadzą do tego, że sytuacja Polaków i Polski będzie lepsza, niż wcześniej, to będzie to dla mnie największa życiowa satysfakcja, jaką mogłem osiągnąć z wykonywania swojej misji – oświadczył w piątek prezydent Andrzej Duda.

fot. PAP/Tomasz Gzell

Andrzej Duda który w piątek był gościem programu "Poranek Siódma9" emitowanego na antenie rozgłośni katolickich, pytany o ocenę swojej prezydentury, powiedział że jego największym pragnieniem jest, by na zakończenie jego "prezydenckiej misji", Polacy mieli wyższy poziom życia, niż wtedy, kiedy ją zaczynał.

– Jeżeli wszystkie działania władz i moje, jako prezydenta, doprowadzą do tego, że sytuacja Polaków i Polski będzie lepsza, niż wcześniej, to dla mnie będzie (to) największa życiowa satysfakcja, jaką mogłem osiągnąć z wykonywania swojej misji – oświadczył prezydent.

– Tylko na tym mi zależy – żeby wzmacniać polskie państwo pod względem jego bezpieczeństwa, jego pozycji w różnego rodzaju międzynarodowych gremiach, pod względem gwarancji tego, że Polacy będą mogli żyć w spokoju i pokoju, i także pod względem tego, żeby państwo jak najlepiej rozwijało się gospodarczo, żeby było państwem sprawiedliwym i premiowało uczciwość – mówił Andrzej Duda. (PAP)

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
 

Najwyżej oceniane artykułyReklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -