23 września
sobota
Tekli, Boguslawa, Linusa
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Krajowa Rada KSM

Ocena: 0
486

24-26 lutego br. w Turnie na terenie diecezji radomskiej odbędzie się stacjonarne Zebranie Krajowej Rady Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

Fot. KSM

KSM swoimi działaniami od lat zmienia oblicze Polski poprzez prowadzenie wydawnictwa, akcje charytatywne, wypoczynek dla dzieci i młodzieży oraz wysokiej jakości szkolenia tematyczne. Formacja prowadzona na płaszczyźnie parafialnej, diecezjalnej, a także ogólnokrajowej umożliwia towarzyszenie młodzieży w szczęśliwym i odpowiedzialnym wchodzeniu w dorosłość. 

p. Martyna Gieleta – Przewodnicząca Prezydium Krajowej Rady KSM:

Do udziału w Zebraniu zapraszamy Księży Asystentów Diecezjalnych oraz przedstawicieli z diecezji w osobach Prezesów Zarządów Diecezjalnych, Członków Zarządów Delegatów na Radę Krajową. Obecny będzie na nim także bp. Adam Bab, sprawujący funkcję delegata Konferencji Episkopatu Polski ds. KSM.

Spotkanie stworzy przestrzeń do podsumowania minionego roku, prezentacji sprawozdania z działań KSM i Wydawnictwa GOTÓW, a także dalszego budowania strategii. Uczestnicy wezmą udział  w warsztacie dotyczącym pracy u podstaw i pracy w mniejszych grupach. Zaproszeni zostaną także do podjęcia posługi w ramach działających sekcji ogólnopolskich. Zaprezentowany zostanie również projekt „Dodaj Dobra” realizowany przez FUNDACJĘ DLA MŁODZIEŻY, powołaną z inicjatywy KSM. Przybliżymy zebranym specyfikę oraz sposób działania narzędzi stworzonych w ramach tego przedsięwzięcia. „Dodaj Dobra” to propozycja skierowana zwłaszcza do osób młodych chcących angażować się w niesienie pomocy innym. 

Polecamy pamięci modlitewnej Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, zbliżające się zebranie oraz owoce naszej pracy. 

Stacjonarne Zebranie Krajowej Rady Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży odbędzie się 24-26 lutego br. w Turnie na terenie diecezji radomskiej (ośrodek EMAUS, Mikówka 23, 26-800 Białobrzegi).

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 23 września

Sobota, XXIV Tydzień zwykły, wspomnienie św. Ojca Pio
Błogosławieni, którzy w sercu dobrym i szlachetnym zatrzymują słowo Boże
i wydają owoc dzięki swojej wytrwałości.

+ Czytania liturgiczne (rok A, I): Łk 8, 4-15
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego) 

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMY

Co? Gdzie? Kiedy?
chcesz dodać swoje wydarzenie - napisz
Blisko nas
chcesz dodać swoją informację - napisz

- Reklama -


Blog - Ksiądz z Warszawskiego Blokowiska

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.

POLACY POMAGAJĄ UKRAINIE

Polecane przez "Idziemy" inicjatywy pomocy
(chcesz dodać swoją inicjatywę - napisz)Newsletter