21 września
poniedziałek
Jonasza, Mateusza, Hipolita
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Warszawa: prezydent nagradza za frekwencję. Tylko w ten weekend!

Ocena: 0
1065

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski obiecał, że jeśli warszawiacy licznie wezmą udział w zeszłoweekendowych wyborach parlamentarnych, nagrodą dla nich będzie 19-20 października bezpłatny wstęp do wybranych, stołecznych instytucji kultury i do obiektów sportowych. Pora na spełnienie obietnicy. I choć wiadomo było z góry, o którą partię i czyich wyborców chodzi - w ten weekend skorzystać mogą wszyscy mieszkańcy stolicy!

Chodziło o pobicie wyniku z wyborów samorządowych, podczas których frekwencja w stolicy wyniosła 67 procent. I rekord ten został pobity. Frekwencja w Warszawie wyniosła 77,07 procent.

Wspólnie pokazaliśmy, że rozumiemy jak ważne są nasze głosy i jak dużo od nich zależy

– mówi prezydent Trzaskowski.

Nie wiadomo, jak hojny byłby warszawski ratusz, gdyby wiadomo było, że większość warszawiaków zaglosuje na partię obecnie rządzącą. Na pewno jednak warto skorzystac weekendowej z okazji.

OFERTA SPORTOWA

Akcja dotyczy wejść indywidualnych (biletów jednorazowych) w dniach 19-20 października br. w godzinach otwarcia obiektu w ramach dostępnych (np. wcześniej niezarezerwowanych) godzin. Dotyczy obiektów:

Szczegółowa lista ośrodków sportowych - plik do pobrania.

OFERTA WYBRANYCH INSTYTUCJI KULTURY M.ST. WARSZAWY

Do akcji przyłączyły się warszawskie instytucje kultury, które zaproponowały m.in. zniżki na spektakle lub pule bezpłatnych biletów odpowiadających wysokości frekwencji wyborczej, konkursy, rabaty na zakup wydawnictw, bezpłatne kuratorskie oprowadzania po wystawach, bezpłatne zajęcia w domach kultury, także realizację celów charytatywnych.
Na miejskiej stronie internetowej oraz Facebooku na bieżąco pojawiają się informacje o dostępnych wydarzeniach. Szczegółowych informacji należy szukać na stronach internetowych poszczególnych instytucji kulturalnych i na profilach w mediach społecznościowych.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Katolik, mąż, absolwent polonistyki UW, dziennikarz. Związany z "Idziemy” od pierwszego numeru tygodnika. Członek Rady Programowej Polskiego Radia S.A., były redaktor naczelny portalu idziemy.pl
radoslaw.molenda@idziemy.com.pl

 

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 21 września

Poniedziałek, XXV Tydzień zwykły
+ Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
«Chcę raczej miłosierdzia niż ofiary»
+ Czytania liturgiczne (rok A, II): Ef 4,1-7.11-13; Ps 19,2-5; Mt 9,9-13
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)

- Reklama -


Najczęściej czytane artykuły

E-WYDANIE


Zachęcamy do prenumeraty e-wydań tygodnika Idziemy



Najczęściej czytane komentarze



Najwyżej oceniane artykuły

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -



Newsletter