28 lutego
niedziela
Romana, Ludomira, Lecha
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Alan Ames odwiedzi Polskę. Poznaj autora książki "Oczami Jezusa"

Ocena: 0
4711

Słynny mistyk Carver Alan Ames, autor bestsellera „Oczami Jezusa”, 21 maja 2018 roku w Warszawie wygłosi niezwykłe świadectwo swojego życia i nawrócenia. Spotkanie odbędzie się o godz. 18.00 w kościele pw. św. Antoniego z Padwy.  W czasie swojej obecności w Polsce autor odwiedzi także Białystok, Gdańsk, Koszalin, Szczecin i Wrocław.

fot. Esprit

Świadectwo Alana Amesa poprzedzi Msza Święta, która rozpocznie się o godz. 18. Następnie autor opowie o swoim dramatycznym życiu, w którym został sponiewierany przez zło. Ames był bowiem gangsterem i - jak twierdzi - niemal nie istnieje taki grzech, którego nie popełnił. Głębokie nawrócenie przeżył w ciągu jednej nocy, gdy stanął twarzą w twarz z osobowym złem. Z duchowej opresji wybawił go Pan Jezus. Alan Ames do dzisiaj postaje wierny Bogu i jest wielkim czcicielem Eucharystii.

- Pochodzę z ubogiej rodziny, do kościoła się u mnie nie chodziło. Dopiero żona zaczęła mnie tam zaciągać na Boże Narodzenie, dla dzieci. Była wtedy protestantką. Ale nie wierzyłem w Boga. Dopiero kiedy przyszła do mnie Matka Przenajświętsza i powiedziała, że jedyną drogą do pełni jest Eucharystia, zacząłem chodzić na Msze codziennie Po świadectwie, rozpocznie się Adoracja Najświętszego Sakramentu - mówił Alan w rozmowie z „Gościem Niedzielnym”.

Alan Ames doświadcza także prywatnych objawień i pozostaje pod opieką kapłana, przyznaną mu przez biskupa miejsca, gdzie mieszka. Ames jest również autorem licznych książek, w tym najsłynniejszej - „Oczami Jezusa”, która powstała właśnie na podstawie jego osobistej relacji z Panem Jezusem.

Ames posługuje niezwykłym darem modlitwy wstawienniczej. Dlatego po wygłoszeniu świadectwa, odbędzie się indywidualna modlitwa nad każdym z uczestników spotkania.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

NIEDZIELNY NIEZBĘDNIK DUCHOWY - 28 lutego

Niedziela, II Tydzień Wielkiego Postu
«To jest mój Syn umiłowany, Jego słuchajcie!»
+ Czytania liturgiczne (rok B, I): Mk 9,2-10
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)
+ W górach (komentarz tygodnika Idziemy)
+ Wielkopostne kościoły stacyjne (diec. warszawskie): 21 lutego - Bazylika Archikatedralna św. Jana Chrzciciela (ul. Świętojańska 8, AW)


ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMY

Co? Gdzie? Kiedy?
chcesz dodać swoje wydarzenie - napisz
Blisko Nas (bieżące informacje)
+ Beatyfikacja kard. Stefana Wyszyńskiego
+ Transmisje Mszy świętych w TV, internecie i radiu
+ Wyślij intencję modlitewną do sióstr karmelitanek bosych na czas epidemii
+ Informacje o odpustachE-WYDANIE


Zachęcamy do prenumeraty e-wydań tygodnika IdziemyReklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -Newsletter