9 kwietnia
czwartek
Marii, Dymitra, Heliodora
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Droga Wojownika

Ocena: 0
3611

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie „Soli Deo” zaprasza wszystkich mężczyzn na cykl konferencji „Droga wojownika”, który odbędzie się 18-26 kwietnia w Warszawie.

„Jeśli jesteś zmotywowany i chętny budować w sobie mężczyznę, wojownika, być teraz lub w przyszłości lepszym mężem, ojcem, człowiekiem, przyjdź wysłuchać cennych wskazówek naszych prelegentów. To nic nie kosztuje, a na pewno zaowocuje dobrem!” – zachęcają organizatorzy. Spotkania odbywają się o godz. 19 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, pl. Politechniki 1, w sali 208. Wstęp wolny.

Prelegentami będą: Jerzy Zelnik, aktor, który otwarcie głosi świadectwo wiary – 18 kwietnia; ks. Krystian Sacharczuk, wikariusz parafii w Łomiankach, który porzucił karierę aktorską, by podążać za Bogiem – 20 kwietnia; Tomasz Wolny, prywatnie mąż i ojciec, zawodowo dziennikarz „Panoramy” i programu „Pytanie na śniadanie” – 24 kwietnia; Michał Paradowski, prywatnie ojciec, absolwent SGH, który zawodowo zajmował się marketingiem i sprzedażą dla gigantów rynkowych – 25 kwietnia; ppłk Bartłomiej Bernaś, prywatnie mąż i ojciec siedmiorga dzieci, zawodowo oficer Wojska Polskiego – 26 kwietnia. Patronat medialny sprawuje tygodnik „Idziemy”.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -
- Reklama -

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 9 kwietnia


Daję wam przykazanie nowe, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem.

Dziś w Kościele: Wielki Czwartek
Czytania liturgiczne (rok A, II): Wj 12,1-8.11-14; Ps 116B,12-13.15-18; 1 Kor 11,23-26; J 13,34
+ Komentarz Bractwa Słowa Bożego do czytań
+ "Ziarna Słowa" Jana Pawła II

E-WYDANIE


Zachęcamy do prenumeraty e-wydań tygodnika Idziemy

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -


Najwyżej oceniane artykuły

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -Newsletter