20 stycznia
poniedziałek
Fabiana, Sebastiana
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Droga Wojownika

Ocena: 0
3419

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie „Soli Deo” zaprasza wszystkich mężczyzn na cykl konferencji „Droga wojownika”, który odbędzie się 18-26 kwietnia w Warszawie.

„Jeśli jesteś zmotywowany i chętny budować w sobie mężczyznę, wojownika, być teraz lub w przyszłości lepszym mężem, ojcem, człowiekiem, przyjdź wysłuchać cennych wskazówek naszych prelegentów. To nic nie kosztuje, a na pewno zaowocuje dobrem!” – zachęcają organizatorzy. Spotkania odbywają się o godz. 19 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, pl. Politechniki 1, w sali 208. Wstęp wolny.

Prelegentami będą: Jerzy Zelnik, aktor, który otwarcie głosi świadectwo wiary – 18 kwietnia; ks. Krystian Sacharczuk, wikariusz parafii w Łomiankach, który porzucił karierę aktorską, by podążać za Bogiem – 20 kwietnia; Tomasz Wolny, prywatnie mąż i ojciec, zawodowo dziennikarz „Panoramy” i programu „Pytanie na śniadanie” – 24 kwietnia; Michał Paradowski, prywatnie ojciec, absolwent SGH, który zawodowo zajmował się marketingiem i sprzedażą dla gigantów rynkowych – 25 kwietnia; ppłk Bartłomiej Bernaś, prywatnie mąż i ojciec siedmiorga dzieci, zawodowo oficer Wojska Polskiego – 26 kwietnia. Patronat medialny sprawuje tygodnik „Idziemy”.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 20 stycznia

 Nikt nie przyszywa nowej łaty do starego ubrania
Dziś w Kościele: poniedziałek, II tydzień zwykły, wspomnienie św. Fabiana, papieża i męczennika
+ Czytania liturgiczne (rok A, II): 1Sm 15,16-23; Ps 50 (49),8-9.16b-17.21.23; Mk 2,18-22
+ Komentarz Bractwa Słowa Bożego do czytań

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMYNajczęściej czytane artykułyNajwyżej oceniane artykuły

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -