29 stycznia
środa
Zdzisława, Franciszka, Józefa
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Międzynarodowe rekolekcje internetowe na Adwent

Ocena: 4.9
533

Pierwsze międzynarodowe rekolekcje internetowe na Adwent pod patronatem Papieskiej Rady do spraw Krzewienia Nowej Ewangelizacji noszą tytuł "Misericordia et misera – Miłosierdzie i nieszczęśliwa."

fot. pixabay.com

Rekolekcje głoszą dwaj misjonarze miłosierdzia: o. Michał Legan, paulin oraz ks. Michał Olszewski, sercanin. Projekt został zrealizowany w Rzymie przez profeto.pl w czterech językach: polskim, angielskim, włoskim i rosyjskim.

– Jestem szczęśliwy, móc udzielić naszego poparcia dla tej inicjatywy rekolekcyjnej, która pragnie pochylić się nad pięknym dokumentem, który papież Franciszek zostawił nam na zakończenie Roku Jubileuszowego – mówi abp Rino Fisichella, przewodniczący Papieskiej Rady do spraw Krzewienia Nowej Ewangelizacji. Jak dodaje, każdy z nas jest tą miserą – nieszczęśliwą, dlatego nasze serca potrzebują dotyku Bożego Miłosierdzia. – Zapraszamy was zatem, abyście wzięli udział w przygodzie, podczas której Bóg otuli was swoim miłosierdziem – mówi.

Rekolekcje głoszą dwaj misjonarze miłosierdzia: o. Michał Legan, paulin oraz ks. Michał Olszewski, sercanin. Projekt został zrealizowany w Rzymie przez profeto.pl w czterech językach: polskim (oryginalny), angielskim, włoskim i rosyjskim (napisy).

Rekolekcje obejmują 9 odcinków, które będą publikowane na stronie profeto.pl i na antenie Radia Profeto od 4 grudnia w poniedziałki, środy i piątki aż do Bożego Narodzenia.

Oto zapowiedź:

https://www.youtube.com/watch?v=DjNannrX_mM

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 29 stycznia

Zasiani na ziemię żyzną są ci, którzy słuchają słowa, przyjmują je i wydają owoc.
Dziś w Kościele: środa, III tydzień zwykły
Czytania liturgiczne (rok A, II): 2Sm 7,4-17; Ps 89(88),4-5.27-28.29-30; Mk 4,1-20
+ Komentarz Bractwa Słowa Bożego do czytań

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMYReklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -