W Watykanie powstała nowa strona internetowa poświęcona encyklice Fratelli Tutti: www.fratellitutti.va. W tej chwili jest ona dostępna w trzech językach: włoskim, angielskim i hiszpańskim. W najbliższym czasie zostanie uruchomiona także strona w języku polskim oraz w innych językach.
Strona została stworzona we współpracy z Dykasterią ds. Komunikacji. Ma na celu rozpowszechnianie przesłania o braterstwie i przyjaźni społecznej w sposób całościowy, pogłębiając i udostępniając wszystkie najważniejsze treści obecne w Encyklice oraz nauczaniu Ojca Świętego. Menu strony głównej, które w swojej kolorystyce przypomina pomarańczowe papierowe wydanie Encykliki, jest podzielone na sekcje, stale aktualizowane: „Fratelli Tutti”, z ogólnym wprowadzeniem; „Encyklika”, gdzie można pobrać tekst w dostępnych językach i przejrzeć nagranie wideo z konferencji prezentującej dokument w dniu 4 października, „Refleksje", które zawierają komentarze i analizy poszczególnych działów Dykasterii ds. Integralnego Rozwoju Człowieka, reprezentantów Kościołów lokalnych, przedstawicieli organizacji międzynarodowych, środowisk zakonnych i innych; a także międzynarodowych ekspertów.
W dalszej kolejności znajduje się sekcja: „Aktualności", w których prezentowane są artykuły dziennikarskie, filmy i wywiady związane z encykliką; „Zasoby", które gromadzą infografie i inne materiały do pogłębionego studium i refleksji, takie jak „Modlitwa do Stwórcy" ułożona specjalnie dla Encykliki. Wreszcie, strony zawierają multimedialny link do kanału społecznościowego Twittera, który umożliwia bezpośrednie dzielenie się interesującymi sekcjami.
Ważne okno w sekcji „Aktualności" poświęcone jest bezpośredniemu odnośnikowi do najnowszych wiadomości z Watykanu, dostosowanemu stylistycznie do wyglądu strony.
Trwają prace nad rozszerzeniem ilości języków, w których będą dostępne różne treści, a także nad sekcją, w której znajdą się filmy wideo z prezentacji Encykliki (niektóre z nich są już widoczne na Youtube w playliście „Fratelli tutti"), a także nad przestrzenią do dzielenia się wkładem Kościołów lokalnych, organizacji, stowarzyszeń i wspólnot religijnych, ale nie tylko, jak na przykład „Inicjatywy" mające na celu realizację przesłania dokumentu.