22 maja
środa
Heleny, Wieslawy, Ryty
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Modlitwa o otwarcie serca na miłosierdzie

Ocena: 2.55
315
Fot. Canva

Dobry Panie, Ty wiesz jak często zamiast otwierania mojego serca na przyjęcie Twojego miłosierdzia, wybieram zamknięcie go kluczem braku ufności, chęci robienia znów po swojemu. Tak często trudno mi całkowicie zaufać Twojej bezgranicznej miłości, bo za często myślę jedynie po ludzku...

Pragnę zmiany, wiem, że jedynie w pełni ufając Tobie, moje serce zazna pokoju. Tydzień Miłosierdzia przypomina mi o Twojej niezgłębionej miłości do mnie, małego, szarego grzesznika. Choć Ty mnie tak nie widzisz, dla Ciebie jestem ukochanym dzieckiem, dziedzicem Nieba. Jest to dla mnie niepojęte i cudowne zarazem, Ty nie widzisz moich wad, a jedynie moje pokorne zwracanie się do Ciebie w mojej słabości. Przychodzę do Ciebie po upadku, a Ty niezmiennie podajesz mi pomocną dłoń. Przygarniasz do siebie jak ojciec syna marnotrawnego.

Chcę od dziś jeszcze mocniej trwać w Twojej obecności. Poczucie Twojej opieki daje mi radość i pokój, których tak usilnie szukam. Często w niewłaściwych miejscach.

Pokoju serca nie da mi serce kliknięte na instagramie. Pokój znajduję jedynie w Twoim przebitym z miłości do mnie Sercu. Patrząc na nie, chcę każdego dnia jeszcze mocniej powtarzać: JEZU UFAM TOBIE. Bezgranicznie. Do końca.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 22 maja

Środa, VII Tydzień wielkanocny
Wspomnienie św. Rity z Cascii
Ja jestem drogą i prawdą, i życiem.
+ Czytania liturgiczne (rok B, II): J 21, 15-19
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)
+ Nowenna do św. Urszuli Ledóchowskiej 20-28 majaBlog - Ksiądz z Warszawskiego Blokowiska

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.Newsletter