20 czerwca
środa
Diny, Bogny, Florentyny
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Regulamin

Portal Idziemy.pl i każdy z jego elementów podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo autorskie.

 

Materiały tekstowe z Polskiej Agencji Prasowej S.A.

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.idziemy.pl, www.idziemy.com.pl materiały sygnowane skrótem PAP stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Wydawnictwo Diecezji Warszawsko-Praskiej na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych jest zabronione.


Fotografie z Polskiej Agencji Prasowej S.A.

Zamieszczone na stronach internetowych portalu Idziemy.pl (www.idziemy.pl, www.idziemy.com.pl) materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Codziennego Serwisu Fotograficznego będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Wydawnictwo Diecezji Warszawsko-Praskiej na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

PODZIEL SIĘ:
SALON DZIENNIKARSKINajwyżej oceniane artykuły