18 lutego
niedziela
Szymona, Konstancji, Flawiana
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Prezydent pogratulował Stochowi zwycięstwa w Turnieju Czterech SkocznI

Ocena: 2.6
1525

Prezydent Andrzej Duda pogratulował Kamilowi Stochowi zwycięstwa w Turnieju Czterech Skoczni. "Historyczne wydarzenie dla polskiego sportu; dziękujemy, gratulujemy" – napisał prezydent na Twitterze. "Piękna historia skoków narciarskich tworzy się na naszych oczach" – dodał.

fot. PAP/EPA/CHRISTIAN BRUNA

Kamil Stoch zwyciężył w 66. Turnieju Czterech Skoczni. Jako drugi w historii zawodnik – po Niemcu Svenie Hannawaldzie – triumfował na wszystkich czterech obiektach. W sobotę przypieczętował sukces w austriackim Bischofshofen.

"Historyczne wydarzenie dla polskiego sportu! Kamil #Stoch, jako drugi skoczek w historii, wygrał cztery konkursy #TCS i został zwycięzcą prestiżowego Turnieju Czterech Skoczni po raz drugi z rzędu! Dziękujemy, gratulujemy! #skoki #Bischofshofen" – napisał Duda, cytowany w sobotę na Twitterze Kancelarii Prezydenta.

Prezydent skomentował również wygraną na swoim Twitterze. "Kamil Stoch! Dziękujemy! Gratulujemy! Duma! Szczęście! Historia skoków narciarskich tworzy się na naszych oczach. Piękna polska historia. Dziękujemy Panu Kamilowi i Ekipie!!!" – napisał Duda. Jak dodał, jest to "piękny prezent" Stocha i ekipy dla Polski i dla nas na 100-lecie odzyskania niepodległości.

"Dziękujemy! Co za wieczór!" – dodał prezydent.

autor: Anna Tustanowska (PAP)

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:


Najczęściej czytane artykuły

SALON DZIENNIKARSKINajwyżej oceniane artykuły