23 lutego
sobota
Romany, Damiana, Polikarpa
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

W drogę, mości panowie!

Ocena: 0
589

W sprzedaży ukazał się wspaniale wydany album płytowy zawierający sześć krążków mp3 z nagraniem „Trylogii” Henryka Sienkiewicza. Ze względu na stronę edytorską jest to doskonała propozycja na upominek dla każdego i przy każdej okazji.

Szczególnie jednak zainteresuje pewnie kierowców, którzy, spędzając wiele godzin w samochodach, chcą wykorzystać czas na coś więcej, niż tylko przemierzanie kilometrów. Cały album to około 120 godzin słuchania klasyki polskiej literatury.

Profesjonalnych pod każdym względem nagrań dokonano w studiu Polskiego Radia w Roku Sienkiewiczowskim 2016. Do nagrania audiobooków zaangażowano aktorów młodego pokolenia. „Ogniem i mieczem” czyta Grzegorz Małecki, aktor Teatru Narodowego w Warszawie, znany z seriali „M jak miłość”, „Oficer” czy „Blondynka”. W „Potopie” swojego głosu i talentu użyczył Wojciech Żołądkiewicz, aktor warszawskiego Teatru Studio. Telewidzowie znają go z seriali: „M Jak miłość”, „Na dobre i na złe”, „Czas honoru” i wielu innych. „Pana Wołodyjowskiego” nagrał Tomasz Schuchardt, aktor warszawskiego Teatru Ateneum, znany także z głównej roli w serialu „Bodo” oraz z filmów „Karbala”, „Miasto 44” czy „Demon”.

Album wydało Polskie Radio we współpracy z Narodowym Instytutem Audiowizualnym. Dźwiękową wersję „Trylogii” można wygrać w konkursach na antenie radiowej Jedynki lub otrzymać bezpłatnie po zakupieniu audiobooków za kwotę ponad 100 zł w sklepie Polskiego Radia.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Redaktor naczelny tygodnika "Idziemy"
henryk.zielinski@idziemy.com.plNajczęściej czytane artykułyNajwyżej oceniane artykułyReklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -