19 czerwca
wtorek
Gerwazego, Protazego
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Konferencja "Za granicą życia. Prawne aspekty śmierci"

Ocena: 0
938

Koło Naukowe Psychiatrii Sądowej wraz z Kołem Nauk Penalnych "Nemezis" zapraszają na Ogólnopolską Konferencję Naukową "Za granicą życia... Prawne aspekty śmierci", organizowaną w piątek 5 maja 2017 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (ul. Warszawska 98).

Śmierć jest wpisana w życie ludzkie. Budzi zainteresowanie przedstawicieli kryminalistyki, kryminologii i medycyny sądowej. Jest jednym z niewielu punktów spajających tak rozbieżne dziedziny, jak prawo karne i prawo cywilne, powodując jednocześnie powstanie wielu interesujących zjawisk z zakresu prawa medycznego, spadkowego, a także prawa autorskiego i prawa własności przemysłowej – piszą organizatorzy wydarzenia.

Konferencja będzie poświęcona szeroko rozumianej problematyce prawnej związanej ze śmiercią człowieka. Niewykluczone, że do programu konferencji zostaną włączone inne zagadnienia prawne, zaproponowane przez uczestników, a odnoszące się do problematyki związanej z losem człowieka po śmierci.

Więcej informacji na stronie: https://www.facebook.com/events/1228011777297403/

Zgłoszenia udziału w konferencji można nadsyłać do 25 kwietnia 2017 r. na adres: konferencja.kolo.psychiatrii@gmail.com. W treści zgłoszenia należy zawrzeć następujące informacje:

1. Imię i nazwisko oraz stopień/tytuł naukowy
2. Afiliacja
3. Tytuł wystąpienia
4. Abstrakt wystąpienia (do 200 wyrazów)

Udział w konferencji jest bezpłatny.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:


SALON DZIENNIKARSKINajwyżej oceniane artykuły