23 lipca
poniedziałek
Stwosza, Bogny, Brygidy
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Prezydent pogratulował Kamilowi Stochowi

Ocena: 4.8
904

Prezydent Andrzej Duda pogratulował Kamilowi Stochowi zwycięstwa w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Garmisch-Partenkirchen. Brawa, gratulacje i wielkie podziękowania dla Kamila Stocha i Ekipy; doskonały początek roku – napisał prezydent na twitterze.

fot. PAP/EPA/LISI NIESNER

"Panie Kamilu jesteśmy dumni i wdzięczni za wspaniałe emocje i sukcesy dla Polski! Brawo, brawo, brawo!" – podkreślił Andrzej Duda.

"Doskonały początek roku! Kamil Stoch zwyciężył w drugim konkursie Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen. Gratulujemy!"– dodał prezydent.

Kamil Stoch wygrał drugi konkurs 66. Turnieju Czterech Skoczni w niemieckim Garmisch– Partenkirchen. To pierwsze zwycięstwo Polaka na tym obiekcie. Stoch awansował na drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Drugie miejsce w konkursie w poniedziałkowym konkursie zajął Niemiec Richard Freitag, a trzecie Norweg Anders Fannemel.

Stoch jest pierwszym polskim skoczkiem narciarskim, który wygrał dwa pierwsze konkursy Turnieju Czterech Skoczni. Zdecydowanie prowadzi w klasyfikacji generalnej tej imprezy.(PAP)

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
 

Najwyżej oceniane artykuły

SALON DZIENNIKARSKI