17 września
wtorek
Franciszka, Roberta, Justyna
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Łosiera rowerowa

Ocena: 0
1024

Łosiera to tradycyjna nazwa pielgrzymek na Warmii.

fot. arch. organizatora pielgrzymki

Bractwo pielgrzymów rowerowych z parafii NMP Królowej Kościoła w Sulejówku w diecezji warszawsko-praskiej zaprasza na pielgrzymkę rowerową na Warmię, docelowo do Gietrzwałdu i Świętej Lipki. To propozycja dla seniorów i osób chcących im towarzyszyć. Pielgrzymowanie w intencji rychłej beatyfikacji sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego odbędzie się w dniach 10-15 sierpnia. Noclegi przygotowane są w szkołach i ośrodku turystycznym. Bagaż pielgrzymów, materace, karimaty, śpiwory będą przewożone samochodem. Codziennie będzie odbywała się Msza Święta i wieczorne konferencje.

Trasa pielgrzymki: 10 sierpnia: Sulejówek-Gzy (odcinek dwuetapowy z przejazdem SKM); 11 sierpnia: Gzy-Dzierzgowo; 12 sierpnia: Dzierzgowo-Stawiguda; 13 sierpnia: Stawiguda-Gietrzwałd-Barczewko; 14 sierpnia: Barczewko – Święta Lipka; 15 sierpnia: Święta Lipka – Sulejówek. Powrót pielgrzymów i rowerów autokarem po uroczystościach religijno-patriotycznych w Świętej Lipce.

Opłata organizacyjna (wpisowe) za noclegi, ciepłe posiłki, transport, ubezpieczenie, przygotowanie trasy itp. przy maksymalnej liczbie uczestników (45 osób) nie przekroczy 350 zł od pielgrzyma i zostanie rozliczona po pielgrzymce. Zapisy do 31 lipca lub do zamknięcia listy. Szczegóły i zapisy: tel. 883 704 565 lub 607 797 422; rowerowa.sulejowek@gmail.com; www.parafiasulejowek.pl. Patronat medialny: tygodnik „Idziemy”.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Zapraszamy w rocznicę IV rozbioru Polski

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 18 września

"Łaska i miłosierdzie nad Jego wybranymi i nad świętymi Jego opatrzność"

Dziś w Kościele: środa, XXIV tydzień zwykły
+ święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski 
+ Czytania liturgiczne (rok C, I): Mdr 4,7-15, Ps 148, Łk 2,41-52
+ komentarze Bractwa Słowa Bożego do czytań

Lato z SalveNet - do końca lata zapraszamy do przeglądu filmów SalveNET prezentowanych podczas minionych wakacji.Najczęściej czytane artykuły

- Reklama -


Najczęściej czytane komentarzeNajwyżej oceniane artykuły

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -