25 września
piątek
Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Idziemy już 10 lat!

Ocena: 0
3081
W niedzielę 6 września zapraszamy naszych czytelników, współpracowników i przyjaciół do wspólnego świętowania dziesięciolecia tygodnika „Idziemy”.
Rozpoczniemy Mszą Świętą dziękczynną o godzinie 15.00 w kościele Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Warszawie przy ul. Kobielskiej 10. Eucharystii przewodniczyć będzie inicjator naszego tygodnika abp Sławoj Leszek Głódź, obecnie metropolita gdański. Okolicznościowe kazanie wygłosi abp Henryk Hoser SAC, biskup warszawsko-praski. Do koncelebry zapraszamy wszystkich księży, którzy współpracują z naszym tygodnikiem – czy to jako autorzy tekstów, czy to jako proboszczowie, wikariusze i rezydenci polecający nasz tygodnik wiernym w swoich parafiach.

Po Mszy Świętej zaplanowaliśmy galę nagród redakcyjnych i diecezjalnych. Medale „Zasłużony dla Diecezji Warszawsko-Praskiej” otrzymają duchowni szczególnie zaangażowani w rozprowadzanie naszego tygodnika. Po raz pierwszy zostanie wręczona statuetka „Wstańcie, chodźmy!”. Odtąd już corocznie chcemy nią wyróżniać ludzi świeckich odważnie i konsekwentnie trwających przy wyznawanych wartościach i podnoszących na duchu swoich braci w wierze.

Na zakończenie zapraszamy na piknik, podczas którego można będzie spróbować produktów SuperDrobu – tego z reklam w naszym tygodniku – oraz nabyć książki naszych autorów i otrzymać ich dedykacje. Udział w spotkaniu zapowiedzieli Dorota Gawryluk, Krzysztof Ziemiec, Stefan Meetschen, o. prof. Jacek Salij, ks. prof. Waldemar Chrostowski i wielu innych.

Zapraszamy wszystkich, niech nikogo nie zabraknie. To przecież nasze wspólne święto, powód do spotkania, dziękczynienia i radości.

redakcja "Idziemy"
fot. Wojciech Łączyński
Idziemy nr 35 (518), 30 sierpnia 2015 r.


PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 25 września

Piątek, XXV Tydzień zwykły
+ Dzień Powszedni
Błogosławiony Pan, Opoka moja.
On mocą i warownią moją.

+ Czytania liturgiczne (rok A, II): Koh 3,1-11; Ps 144,1b.2abc.3-4; Łk 9,18-22
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)

- Reklama -


Najczęściej czytane artykuły

E-WYDANIE


Zachęcamy do prenumeraty e-wydań tygodnika IdziemyNajczęściej czytane komentarzeNajwyżej oceniane artykuły

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -Newsletter