DEKANAT TARCHOMIŃSKI
Parafia |
Adres |
Dzień i godzina kursu |
Data rozpoczęcia kursu |
Narodzenia NMP |
ul. Klasyków 52/54, Płudy |
piątek g. 19.00 |
23.09 |
NMP Matki Pięknej Miłości |
ul. Myśliborska 100, Tarchomin |
poniedziałek g. 19.00 |
07.03 |
Św. Jakuba Apostoła |
ul. Mehoffera 4, Tarchomin |
poniedziałek g. 19.00 |
25.04 |
NMP Wspomożycielki Wiernych |
ul. Izabelińska 8, Stanisławów |
poniedziałek g. 19.00 |
07.02 |
Św. Franciszka z Asyżu |
ul. Strumykowa 25, Tarchomin |
poniedziałek g. 19.00 |
07.02, 13.09 |
NMP Królowej |
ul. Sienkiewicza 12 Józefów k. Legionowa |
poniedziałek g. 20.00 |
07.02 |
Niepokalanego Poczęcia NMP |
Pl. Wolności 3 Nieporęt |
sobota g. 18.00 |
12.02 |
Św. Łukasza |
ul. Sprawna 9 Warszawa |
sobota g. 19.00 |
10.09 |
Matki Bożej Pompejańskiej |
ul. Myśliborska 28 Warszawa |
sobota g. 19.00 |
26.11 |
DEKANAT JADOWSKI
Parafia |
Adres |
Dzień i godzina kursu |
Data rozpoczęcia kursu |
Św. Jakuba Ap |
Pl. Dreszera 11, Jadów |
niedziela g. 19.00 |
06.03 |
Wniebowzięcia NMP |
ul. C.K. Norwida 10, Strachówka |
niedziela g. 15.00 |
20.02, 04.09 |
DEKANAT KOBYŁKOWSKI
Parafia |
Adres |
Dzień i godzina kursu |
Data rozpoczęcia kursu |
Świętej Trójcy |
ul. Kościelna 2, Kobyłka |
czwartek g. 19.00 |
17.02, 15.09 |
św. Andrzeja Boboli |
Al. Józefa Piłsudskiego 248/252 Marki
|
sobota g. 19.00 |
05.03, 01.10 |
DEKANAT LEGIONOWSKI
Parafia |
Adres |
Dzień i godzina kursu |
Data rozpoczęcia kursu |
Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa |
ul. Piłsudskiego 47, Legionowo |
niedziela g. 17.00 |
06.03, 09.10 |
Św. Jana Kantego |
ul. Kościelna 2, Legionowo |
czwartek g. 19.00 |
10.02, 21.04,01.09,10.11 |
MB Fatimskiej |
ul. Orląt Lwowskich 8, Legionowo |
niedziela g. 19.00 |
24.04, 02.10 |
DEKANAT MIŃSK MAZ. – NARODZENIA NMP
Parafia |
Adres |
Dzień i godzina kursu |
Data rozpoczęcia kursu |
MB Nieustającej Pomocy |
ul. Nowa 1, Huta Mińska |
czwartek g. 19.00 |
03.03 |
Narodzenia NMP |
ul. Kościelna 1, Mińsk Maz. |
wtorek g. 19.00 |
15.03, 13.09 |
MB Dobrej Rady |
ul. Mazowiecka 59, Wólka Mińska |
piątek g. 19.00 |
21.01 |
Św. Jana Chrzciciela |
Pl. Anny Jagiellonki 21, Cegłów |
niedziela g. 19.00 |
11.09 |
MB z Guadalupe |
ul. Mazowiecka 33, Budy Barcząckie |
niedziela g. 14.00 |
13.03 |
Wniebowzięcia NMP |
ul. Mickiewicza 2, Kałuszyn |
niedziela g. 18.00 |
24.04 |
DEKANAT MIŃSK MAZ. – ŚW. ANTONIEGO
Parafia |
Adres |
Dzień i godzina kursu |
Data rozpoczęcia kursu |
Bł. Honorata Koźmińskiego |
ul. Żwirowa 2, Chrośla |
środa g. 20.00 |
|
Św. Antoniego z Padwy |
ul. Kard. St. Wyszyńskiego 54, Mińsk Maz. |
środa g. 19.00 |
09.03, 05.09 |
Świętej Trójcy |
ul. Kościuszki 25, Kołbiel |
niedziela g. 19.00 |
06.03, 11.09 |
Św. Jana Chrzciciela |
ul. gen. K. Sosnkowskiego 43a, Mińsk Maz. |
niedziela g. 17.30 |
06,03 |
MB Jasnogórskiej |
Królewiec 85 |
niedziela g. 19.00 |
|
DEKANAT NOWODWORSKI
Parafia |
Adres |
Dzień i godzina kursu |
Data rozpoczęcia kursu |
Św. Michała Archanioła |
ul. Warszawska 1 a Nowy Dwór Maz. |
niedziela g. 19.00 |
24.04, 11.09 |
Św. Apostołów Piotra i Pawła |
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 1 |
niedziela godz. 19.00 |
18.09 |
Św. Bartłomieja |
ul. Nowodworska 17 Janówek Pierwszy |
wtorek g. 19.00 |
|
DEKANAT OTWOCKI
Parafia |
Adres |
Dzień i godzina kursu |
Data rozpoczęcia kursu |
Św. Wincentego a Paulo |
ul. Kopernika 1, Otwock. |
piątek g. 19.00 |
21.01, 22,04, 21.10 |
Zesłania Ducha Świętego |
ul. Żeromskiego 6, Otwock |
środa g. 19.00 |
02.02, 05.10 |
DEKANAT OTWOCK-KRESY
Parafia |
Adres |
Dzień i godzina kursu |
Data rozpoczęcia kursu |
Wniebowzięcia NMP |
Pl. Kard. Wyszyńskiego 3, Celestynów |
niedziela g. 19.00 |
02.01 |
MB Częstochowskiej |
ul. Ks. Piotra Skargi 24, Józefów |
wtorek g. 19.30 |
20.09 |
Św. Teresy od Dzieciątka Jezus |
ul. Hugona Kołłątaja 80/82 |
niedziela g. 19.00 |
27.02 |
Miłosierdzia Bożego |
Ługi 58 A, Otwock |
niedziela g. 19.00 |
18.09 |
MB Królowej Polski |
ul. Czerska 21, Otwock-Kresy. |
wtorek g. 19.00 |
|
Św. Jana Chrzciciela |
ul. Kasprowicza 2 Józefów-Michalin |
czwartek g. 19.00 |
03.02 |